Vyberte stránku
O nás

Montáž

Montáž technologie, jejich uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, následný záruční a pozáruční servis a dodávky náhradních dílů a příslušenství.
j

Projektování

Firma se zaměřuje na projektování, výrobu, montáž a oživení dřevařské technologie a strojní výrobu na zakázku.
n

Výroba

Firma se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení.

n

Výroba

Firma se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení.

n

Výroba

Firma se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení.

n

Výroba

Firma se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení.

n

Výroba

Firma se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení.

Představení firmy

Zaměřením a produkcí společnosti je:

Projektování především dřevařských technologií, projektování a konstrukční zpracování výrobní dokumentace strojů a účelových zařízení na zpracování a manipulaci dřevní hmoty a zpracování dřevních odpadů, včetně projektování hydraulických a pneumatických systémů a elektrického řízení, projektování účelových strojních součástí a provedení jejich výrobní dokumentace.

Projektová, konstrukční a výrobní dokumentace je zpracovávána v systému VariCAD, způsobem 2D a 3D. Dále je to pak vlastní výroba strojů a účelových zařízení souvisejících se zpracováním dřevní hmoty a dřevních odpadů a výroba účelových strojních součástí.

To znamená, vlastní projekce technologií, vlastní výroba a provedení výrobní dokumentace, vlastní výroba projektovaných strojů a účelových zařízení, jejich vystrojení a vybavení hydraulickými, pneumatickými a elektrickými prvky, provedení montáže předmětného zařízení, jeho oživení a zprovoznění u objednatele, a to včetně předání potřebné schvalovací dokumentace, vypracované provozní dokumentace a včetně potřebných garancí a záruk.

Dále pak je to odborný servis a odborné opravy jak kmenových, tak ostatních strojních, hydraulických a pneumatických strojů a zařízení zejména na zpracování dřeva.

Rozsah zaměření:

  • Třídící a odkorňovací linky.
  • Pořezové technologie na výrobu průmyslového nebo účelového řeziva a přířezů, nebo příslušná mechanizace k této technologii.
  • Technologie lepeného prvku (na BSH, DUO, KVH, KRB hranoly, vazníky, prvky deskového typu), nebo jednotlivé stroje a zařízení.
  • Technologie a zařízení na třídění, zpracování a dopravu dřevních odpadů.
  • Účelové stroje a zařízení pro zpracování nebo pro manipulaci s dřevní hmotou.
  • Jednotlivá účelově konstruovaná strojní zařízení, dopravníky všech druhů, manipulátory a strojní mechanizace.
  • Hydraulické a pneumatické systémy.
  • Montáže, servis a opravy zařízení.

VariCAD 3D

Zpracování konstrukční dokumentace v systému VariCAD 3D.